گالری برخی از پروژه‌های تابلو لایت باکس و فریم لس

لایت باکس و فریم لس

تابلوهای لایت باکس یا بک لایت سازه هایی هستندکه مدیای چاپ را در قالب یک باکس آلومینیوم،پلکسی گلاس،کامپوزیت،چوب و یا غیره در معرض نمایش قرار می دهند.لایت باکس های تبلیغاتی بدون روشنایی و یا با روشنایی قابل استفاده و ساخت می باشند.این سازه ها در عکاسی ها و فروشگاه ها به دلیل کیفیت بالای چاپ بک لایت بکار رفته و روشنایی آن از هواداران بسیاری برخوردار است درحال حاضر لایت باکس های آلومینیومی در این مجموعه در 2 سایز 13 سانتی و 9 سانتی قابل عرضه می باشند که نور این لایت باکسهای هم به وسیله مهتابی و هم توسط ماژول های ال ای دی و اس ام دی قابل تامین می باشد.گروه تبلیغاتی و تابلوسازی طاها رسانه امروز آماده ارائه کلیه خدمات ساخت و مشاوره در طراحی اینگونه تابلوها به مشتریان محترم می باشد.
پک لایت
این تابلو ها یکی از جدید ترین تابلوهای تولید شده میباشند که معمولا زمانیکه تولید تابلوها به علت پیچیدگی و ابعاد کوچک حروف قابل اجرا نباشد از این نوع تابلو ها استفاده میگردد . این تابلو ها زیبایی و نورپردازی خیره کننده ای دارند و نظر هر بیننده ای را جلب خواهد کرد . لایت باکس های حروف برجسته در رده تابلو های ایده ای قرار میگیرند و به روش های گوناگون و متفاوتی بسته به لوگو و یا حروف مورد نظر شما قابل اجرا خواهند بود .
ساخنار لایت باکس های حروف برجسته به صورت یک باکس با ضخامتی بین ۵ تا ۹ سانتی متر و حروف و قطعات لوگو یا نوشته به صورت برجسته بر روی است نوع لایت باکس نصب و روشنایی مورد نیاز خود را از داخل لایت باکس تغذیه مینمایند ، ضخامت حروف میتواند بین ۳ تا ۱۳ میل در نظر گرفته شود .
به علت ظرافت موجود در این نوع تابلو ها ، تابلو های لایت باکس حروف برجسته اگر در محیط های داخلی استفاده شوند زیبایی دو چندان خواهند داشت هر چند که این لایت باکس ها ضد آب بوده و امکان استفاده در محیط های خارجی نیر وجود دارد .
در تولید این لایت باکس ها محدودیت هایی از نظر ابعاد وجود دارد ، برای اطلاع از محدودیت سایز لایت باکس حروف برجسته با ما تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

خط سبز با توان اجرایی بالا با کادری مجرب در کمترین زمان با بالاترین کیفیت پروژه های اجرایی خود را شروع و به اتمام رسانیده و بالاترین موفقیت اجرایی را به خود اختصاص داده است.

تماس با ما

تهران

میدان امام حسین، خیابان شهید مدنی، پاساژ زمرد، طبقه دوم

02177528355

09128306203

09123168131

info@tablokhatsabz.com